آهن آلات و قیمت روز آهن

آهن آلات و قیمت روز آهن

آهن آلات و قیمت روز آهن

براي ساخت و ساز جاهاي مختلف و زمين هاي مختلف تجاري مختلف و زمين هاي مختلف تجاري و مسكوني احتياج اوليه براي ساخت و ساز پيكربندي آهن آلات جزو پر مصرف ترين و پركاربردترين مصالح ساختماني است و كالاي أساسي و مهم بورس هستند. آهن از سنگ معدن استخراج مي شود كه يكي از كارهاي سخت محسوب مي شود و انواع مصالح اوليه ي ساخت و ساز است مثل تيرآهن هاي مختلف با اندازه و مدل هاي متفاوت براي سازه هاي مختلف كه مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع ميلگردهاي مختلف در اندازه هاي مختلف موجود است كه براي  بالا بردن استحكام ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد .

اولين آهن هايي كه مورد استفاده قرار گرفت به سال هاي قبل بر ميگردد و اين طور نقل شده است كه اولين آن از شهاب سنگ گرفته شده است و اين ماده به عنوان اصلي ترين عنصر شناخته شده است. تنها هفت كشور در جهان هستند كه سنگ آهن مورد نياز به وسيله ي آن كشورها توليد مي شود كه عبارات اند از: برزيل، استراليا، روسيه، هند فولاد از آهن توليد مي شود به اين صورت كه آلياژي از آهن و كربن است. اين محصول بسيار پايدار است و از مقاومت بالايي هم برخوردار است.

آهن مقاومت بسيار بالايي را بر خوردار است كه امروزه تمام ساختمان ها با سازه هاي آهني ساخته مي شوند و اينگونه باعث بالا رفتن استحكام مي شوند. قبل به كار بردن هر گونه گچ و سيمان از آهن در ساختمان استفاده مي شود. براي استفاده از آهن در سازه از پيچ و مهره جوش كاري استفاده مي شود كه در جوش كاري از دستگاه حوش و در اتصال ديگر كه همان به وسيله پيچ و مهره صورت مي گيرد.

آهن آلات و قیمت روز آهن
آهن آلات و قیمت روز آهن

قيمت آهن

براي اطلاع از قيمت آهن و انواع تير آهن و ميلگرد مي توانيد با ما تماس بگيرد و اندازه و وزن و نوع وسيله در قيمت آهن بسيار مؤثر است. پارسايان عرضه كننده بهترين آهن در بازار با بالاترين كيفيت و پايين ترين قيمت است.

پایه و تکه ورق آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *